Vabilo na zaključek rdeče skupine

Spoštovani starši!

Ker že vsi nestrpno čakamo poletje in želimo, da nas ogreje sonce, moramo našega Žarka Žarka pospremiti nazaj domov. Upajmo, da mu bo v četrtek,  9.6. 2016, uspelo pripotovati nazaj na nebo. Ob tej priložnosti Vam bomo pokazali, kako je bilo Žarku, ko je bival pri nas in kaj vse smo ga naučili, da je dobil nazaj svojih pet zvončkov sreče. In tako, kot vedno v življenju pride čas slovesa, se bomo, poleg Žarka, uradno poslovili tudi od naših mini maturantov, ki odhajajo v šolo. Vabimo vas, da se nam torej pridružite ob 17.30 v kulturnem domu v Mali vasi. Otroci naj v zaodrje pridejo 17.15.

Veselimo se druženja z Vami!
troci iz rdeče skupine z osebjem Vrtca Jurček

P.S.: Veseli in hvaležni bomo, če boste naše praznovanje obogatili tudi z domačimi dobrotami, ki jih na ta dan lahko oddate že zjutraj, pri vzgojiteljih.